Euro-Line Hizmet İçi Eğitimleri Devam Ediyor

Euro-Line Hizmet İçi Eğitimleri Devam Ediyor

Euro-Line Sağlık Hizmetleri, hizmet kalitesinin devamlılığının sağlanması amacıyla organize ettiği eğitim toplantılarına devam ediyor. Bu doğrultusunda ambulans ekipleri eğitim toplantısı geçtiğimiz günlerde, Güzeller OSB içinde bulunan Euro-Line Sağlık Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Bir gün süren eğitim iki aşamalı olarak planlandı. Ambulans ekiplerinin bilgilerin güncellenmesinin hedeflendiği eğitimin teorik ve sonrasındaki uygulamalı bölümlerinde; “
EKG okuma ve değerlendirme”, “ekip ve takım çalışması”, “ambulans kullanımı”, “hasta ve yaralıları taşıma teknikleri”, “göğüs ağrılı hastaya yaklaşım” ve “triaj eğitimi” başlıkları konu edildi.

 

 

 

Çalışan memnuniyetine de katkı sağlandı

Ambulanslarda görev yapan katılımcılar, verdikleri geri bildirimlerde, eğitimi kendileri için çok büyük deneyim olarak gördüklerini belirtti. Ayrıca, önümüzdeki dönem için sunacakları acil sağlık hizmetlerine gerek hız, gerekse kalite olarak olumlu katkı sağlayacağına inandıklarını ifade ettiler. Hizmet sunduğu tüm alanlarda profesyonel ekibiyle çalışmalarına devam eden Euro-Line, ambulans ekiplerine yönelik eğitimlerine 3 aylık periyotlar halinde önümüzdeki dönem de sürdürecek.