4. Koruncuk Sörf Festivali’Ne Euro-Lıne Desteği

Bu yıl  4.sü düzenlenen Koruncuk Sörf Festivali" nin sağlık sponsoru Euro-line  oldu. İzmir, Alaçatı’nın muhteşem sahilinde 130 çocuk ve genç sörfçünün 2 gün boyunca yarıştığı festivalden elde edilen gelirle Urla'nın Barbaros köyündeki Koruncukköy'e katkı sağlanacak.
Urla Koruncukköy'e katkı sağlanacak
Alaçatı'ya, her yıl olduğu gibi bu sene de sörf tutkunları akın etti. Sörf merkezindeki birçok kursta eğitim alan gençler ve yetişkinler, bu yaz da sörf yaptı. Çağla Kubat Yelken Kulübü'nde bu yıl 4'üncüsü düzenlenen "Koruncuk Sörf Festivali'nde, 17-18 Ağustos'ta genç sörfçüler yarıştı. Yarışa katılan 130 çocuk ve genç sporcudan alınan katılım ücretlerinin tümü ile Urla'da eğitim hayatı risk altında olan ve yaşam desteğine gereksinim duyan kız çocuklarına hizmet verilen Urla Koruncukköy'e katkı sağlanacak. 13 yaş altı, 17 yaş altı ve 21 yaş altı kız ile erkekler kategorilerinde yarışan gençler, windsurf yarışlarında hem eğlendi hem de ihtiyaç sahibi kız çocuklarına yardım etmenin mutluluğunu yaşadı. Çocukları yarışırken, kıyıda heyecanla onları bekleyen aileler de festivalin keyfini çıkardı. 
Sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı birincil önceliklerinden kabul eden Euro-Line, bu yaklaşımla hareket etmeye devam edecek.