• EN
Sabit Nokta Ambulans Hizmetleri

Sabit Nokta Ambulans Hizmetleri

Sabit nokta ambulans hizmetleri Euro-Line Sağlık Hizmetleri’nin en güçlü noktalarından birini oluşturmaktadır. Özellikle kalabalık nüfusun yaşadığı alanların çoğaldığı büyük şehirler, her geçen gün genişleyen inşaat sektörünün yarattığı devasa inşaat alanları ve endüstriyel faaliyetlerin çoğalması sabit nokta ambulans hizmetlerinin önemini giderek artırmakta.  Sabit nokta ambulans hizmetleri de bu doğrultuda büyük siteler, alışveriş merkezleri, okulların kampüsleri gibi  şehir merkezinde olmakla birlikte kalabalık nüfusun yoğun olduğu alanlarda kullanılmakta. Aynı zamanda endüstriyel alanlar, barajlar ve limanlar gibi şehir merkezinden uzak olup sağlık hizmetine ulaşımın zorlaştığı bölgeler için sunulan vazgeçilmez bir hizmettir.

 

Risk analizi sonrasında kurumun ihtiyaçları belirlenir

 

Belirlenen  bu alanlarda konumlandırılan tam donanımlı hasta nakil ambulansları ile amaç herhangi bir nedenle oluşabilecek acil sağlık sorunlarında hastaya en kısa sürede müdahale etmek ve gerekiyorsa en kısa sürede kapsamlı sağlık kuruluşuna ulaştırmaktır.

 

Hizmet sunulacak kurumun tıbbi ihtiyaçlarını belirlemek amacıyla gerçekleştirilen değerlendirme toplantılarında risk analizi yapılmaktadır. Sonrasında ise belirlenen riskler çerçevesinde uygun hizmet projelendirilmektedir. Sağlık hizmeti kurumun kimliğine uygun yetkinlikte ve vizyonunda, Euro-Line tarafından yetiştirilmiş sağlık personeli tarafından sunulmaktadır.