• EN
Organizasyonlarda Sağlık Hizmeti

Organizasyonlarda Sağlık Hizmeti

Euro-Line’ın hizmet alanına giren konulardan biri de yerel ve uluslararası organizasyonlarda profesyonel ekipleriyle kurum ve kuruluşların taleplerini karşılamaktır.

 

Fuar, seminer, spor karşılaşmaları, özel davetler, bayi toplantıları, yarışma gibi farklı nedenlerle gerçekleştirilen organizasyonlarda en uygun sağlık hizmet çözümü Euro-Line tarafından sunulmaktadır. Organizasyonun içeriği, katılımcı sayısı gibi birçok faktörün karşılıklı olarak değerlendirilmesinin ardından ortaya çıkabilecek riskler analiz edilmektedir. Tüm bu ayrıntılar sonrasında da sunulacak hizmetteki, uzman ekip, ambulans ve revir gibi hizmet çözümleri netlik kazanmaktadır. 

 

İşe Özel Ekip

 

Organizasyonlar açısından Euro-Line’ı farklılaştıran en önemli ayrıcalık, ihtiyacı net olarak belirledikten sonra işin özelliğine göre uygun ekipleri oluşturmalarıdır. Organizasyon alanının, katılımcıların özelliği, organizasyonun tipi gibi özelliklere göre projelendirme gerçekleştirilmektedir. Örneğin düğün, yılbaşı gibi özel davetler, spor karşılaşmaları ya da kongreler gibi birbirinden farklılaşan organizasyonlarda ekipman ve ekibin deneyimi farklılaşmaktadır.

 

Bu hizmetin en önemli gerekliliklerinden biri de hiçbir gecikmeye mahal vermemesidir. Euro-Line’ın üzerinde titizlikle durduğu ve hizmetini farklılaştıran konuların başında zamanlama gelmektedir. Her tür organizasyon başlamadan önce ekip mutlaka yerinde olmakta ve iş bittikten kısa süre sonra hizmet ihtiyacı kalmadığından emin olunana kadar görevlerini sürdürmektedir.

 

Bu prensipleri çerçevesinde Euro-Line pek çok farklı organizasyona profesyonel ekipleri ve donanımıyla başarıyla imza atmış  ve konuya gösterdiği titiz yaklaşımla da hizmetlerine devam etmektedir.

 

Konuyla ilgili olarak, organizasyon@euroline.com.tr  mail adresinden sorularınıza yanıt bulabilir ve bilgi alabilirsiniz.