• EN
Kurumsal

Kurumsal

2005 yılında bir ambulans ve sağlık organizasyon şirketi olarak kurulan Euro-Line Sağlık Hizmetleri, deneyimli ve dinamik kadrosuyla geliştirdiği projeleriyle sektördeki yerini güçlendirmektedir. Vizyoner bakış açısıyla hizmet yelpazesini sürekli yenileyen Euro-Line, hizmetlerini Türkiye geneline yaymayı amaçlamaktadır.

 

Sektörün gelişmesiyle birlikte bu alandaki ihtiyaçların da her geçen gün arttığı ve çeşitlendiği düşüncesiyle Euro-Line bu dinamikler doğrultusunda özellikli hizmet ağını genişletmektedir.

 

Ambulans hizmetlerindeki büyüme ivmesi güvenilirliğini artırıyor

 

Ambulans hizmetleri Euro-Line’ın kuruluşunun temel yapı taşını oluşturmaktadır. Sektör bu alanda küçülme yaşamasına rağmen Euro-Line büyüme ivmesini her geçen gün artırma başarısını göstermiş ve bugün İstanbul, İzmir, Bursa’da hizmet verir konumuna ulaşmıştır. Başarısındaki en önemli etkenlerden biri de tüm bölgelerde aynı hizmet kalitesini koruyabilmesinden kaynaklanmaktadır. Ambulans filosunda Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği standartlar korunmakla birlikte, hizmetin sunulduğu bölge ya da hizmet alanına göre de gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. Euro-Line’ın gösterdiği büyüme ivmesi kurumlara karşı güvenilirliğini de artırmaktadır.

 

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde hedef tüm Türkiye’ye ulaşmak

 

Euro-Line, sektörün ihtiyaçları konusunda öngörüyle hareket edip bu doğrultuda projeler geliştirmek için çalışmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği konusundaki başarılı yaklaşımı da bunlardan birini oluşturmaktadır. 2007 yılından bu yana iş sağlığı ve güvenliği konusunda çalışan Euro-Line, konuya dair yasal düzenlemelerin 2010 yılında yayınlanmasının hemen ardından 2011 mart ayından itibaren de çalışmalarını ruhsatlı olarak sürdürmektedir. İş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini bünyesinde kurduğu “İlk Dost OSGB” markasıyla davam ettiren Euro-Line, açtığı yeni şubeleriyle bu alandaki iddiasına devam etmektedir.

Önümüzdeki dönemde de bu iddia doğrultusunda tüm Türkiye’yi kapsamak üzere şube açılışlarına devam edilmesi hedeflenmektedir.

 

Danışmanlık hizmetleriyle verimlilik artıyor

 

Euro-Line Sağlık Hizmetleri, farklı bakış açıların gerek sağlık kurumları gerekse sigorta şirketleri için de kullanmaktadır. Kurum ve kuruluşların ihtiyaçları belirlenerek uygun çözüm önerilerini danışmanlık hizmeti başlığında sunmaktadır.

Proje bazlı yürütülen danışmanlık hizmetlerinde her işe ayrı odaklanmış takımlar görev yapmaktadır. Projelere bağlı olarak da gerektiğinde kurum içinde o işe özel personel istihdamı yapılabilmektedir. Kurumların süreçlerinin iyileştirilmesi ve verimlilik artışı bu hizmetteki en temel hedeflerinin başındadır

 

Kurumlara özel sağlık hizmeti çözümlerinde güvenilir iş ortağı

 

Euro-Line kendisiyle bir defa temas ettiği tüm kurumların sağlık alanındaki problemlerine çözüm üretebilmeyi amaçlamaktadır. Bu bakış açısıyla müşterilerine sağlık anlamında gerekli çözümler üretebilecek bir iş ortağı konumundadır. İhtiyaca göre, gerek danışmanlık, gerek hizmetin doğrudan yürütülmesi, gerekse hizmet alımlarının koordine edilmesi gibi farklı hizmetler sunulabilmektedir. Bu çerçevede kurumun içerisinde kalıcı ya da dönemsel olarak verilecek sağlık hizmeti için gerekli olan personel, teknoloji, tıbbi ekipman ve sağlık profesyonelleri ihtiyaçları kurum adına kurumun çalışanlarına verebilmektedir. Euro-Line’ın bu alandaki bakış açısı doğrultusunda, kurum çalışanlarına sunulacak hizmetler ihtiyaçlara göre değiştirilip geliştirilebilmektedir.

 

Euro-Line hâlihazırda 200’den fazla çalışanı ile Adana, Ankara, Kocaeli, Manisa ve Tekirdağ’da yetkilendirilmiş bir OSGB ve İstanbul, Bursa ve İzmir’de ambulans ruhsatına sahip bir organizasyondur. Var olan şubelerimizle halen Türkiye nüfusunun yaklaşık 70 ine ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Hizmetlerimiz