• EN
Euro-Line İzmir Ambulans Şubesi

Euro-Line İzmir Ambulans Şubesi

 2005 yılında ambulans ve sağlık organizasyon şirketi olarak kurulan Euro-Line Sağlık Hizmetleri, deneyimli ve dinamik kadrosuyla geliştirdiği projeler ve farklı hizmet başlıklarıyla büyümeye devam etmektedir. Euro-Line, hâlihazırda 200’den fazla çalışanı ile Adana, Ankara, Antalya, Kocaeli, Manisa ve Tekirdağ’da yetkilendirilmiş bir OSGB ve İstanbul, Bursa ve İzmir’de ambulans ruhsatına sahip bir organizasyondur. Var olan şubeleriyle halen Türkiye nüfusunun yaklaşık 70’ine hizmet sunabilmektedir.

 

Euro-Line İzmir Ambulans Şubesi bünyesinde, ambulans hizmetleri kapsamında, “Acil yardım ambulansları (AYA)”, “Hasta nakil ambulansları (HNA)”, “Sabit nokta ambulans hizmetleri” ve “Etkinliklerde ambulans hizmetleri” sunulmaktadır.

 

Bununla birlikte, kurumlara özel sağlık hizmeti çözümleri kapsamında da, revir ve sağlık odaları oluşturma, yerinde sağlık taramaları ve iş yeri eğitimleri de gerçekleştirilebilmektedir.

 

  • Acil Sağlık İstasyonları: Euro-Line İzmir bölgesinde, Çiğli, Konak, Buca, Alsancak’ta yer alan dört farklı noktadaki acil sağlık istasyonlarında, 4 Acil Yardım Ambulansı ve doktor, paramedik, ATT ve ilk yardım sertifikalı ambulans sürücülerinden oluşan 50’ye yakın çalışanı ile hizmet sunmaktadır. 

  • Deneyimli eğitimli ekip: Euro-Line Sağlık Hizmetleri’nin filosunda bulunan tüm ambulanslar Sağlık Bakanlığı TS-EN 1789 standartlarına göre hazırlanarak ruhsatlandırılmaktadır. Hizmet sundukları alanlardaki personelin konusunda uzman ve deneyimli olmasına özen gösteren Euro-Line bünyesinde bulunan ambulans ekipleri de profesyonel ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

  • 7/24 Hizmet anlayışı: Euro-Line’ ın kuruluş sonrası ilk hizmet alanını oluşturan ambulans hizmetlerini 7/24 kesintisiz olarak sunabilmektedir. 0850 433 33 00 sağlık hattını alan kodu çevirmeden yapılacak çağrılar en yakın birime yönlendirilmektedir. Hastanın en yakın sağlık kuruluşuna transfer işlemi gerçekleştirilme ve bu sırada sağlık kuruluşu ile bağlantıya geçilerek gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Ayrıca, ulaşma sürecinde hasta ve hasta yakınlarına da acil tıbbi danışma hizmeti verilebilmektedir. Euro-Line, ambulanslarının konum ve lokasyonlarını filo takip sistemi sayesinde sürekli olarak kontrol altında tutulmaktadır.