• EN
Ambulans Hizmetleri

Ambulans Hizmetleri

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet sunan Euro-Line Sağlık Hizmetleri, sektörde uzun yıllara dayanan deneyimini ambulans ve acil sağlık hizmetlerinde de göstermektedir.

 

Euro-Line’ın kuruluş sonrası ilk hizmet alanını oluşturan ambulans hizmetleri 7/24 kesintisiz olarak sunulmaktadır. Halen Bursa, İstanbul ve İzmir’ de ambulans konusunda hizmet vermeye devam eden Euro-Line, sektörün öncü isimlerinden oluşan kurucularıyla hizmet ağını her geçen gün genişletmeye devam etmektedir.

 

Euro-Line ambulans organizasyonunda sabit nokta hizmetleri öncelikli hizmet alanını oluşturmakla. Bununla birlikte Bursa ve İzmir’de mobil ambulans ekipleri de bulunmaktadır. Türkiye genelinde ise ambulans hizmetini anlaşmalı kurum ağıyla birlikte hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Böylelikle Türkiye’nin birçok noktasından arayan kişi ya da kuruluşlara acil sağlık hizmeti konusunda yardım etmek mümkün olabilmektedir.

 

Ambulans hizmetinde profesyonel, eğitimli, güçlü ekipler

 

Euro-Line Sağlık Hizmetleri’nin filosunda bulunan tüm ambulanslar Sağlık Bakanlığı TS-EN 1789 standartlarına göre hazırlanarak ruhsatlandırılmaktadır. Hizmet sundukları alanlardaki personelin konusunda uzman ve deneyimle olmasına özen gösteren Euro-Line bünyesinde bulunan ambulans ekipleri de profesyonel ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Hekim ve/veya paramedik, acil tıp teknisyeni ve ilk yardım eğitimli sürücüden oluşan ambulans ekipleri, donanımlı acil yardım ambulansları ve hasta nakil ambulansları hizmet verilen gruba en yakın olabilecek şekilde konumlanmakta ve oluşacak acil durumlara en kısa sürede müdahale edebilecek şekilde hazır beklemektedir.

 

Euro-Line ambulans hizmetleri kapsamında, “Hasta nakil ambulansları (HNA)”, “Acil yardım ambulansları (AYA)”, “Sabit nokta hizmetleri”, “Etkinliklerde ambulans hizmetleri”  hizmeti sunulmaktadır.