• EN
Acil Yardım Ambulansları

Acil Yardım Ambulansları

Euro-Line Acil Sağlık Hizmetleri filosunda bulunan ambulanslarla kurum ya da kişilere acil durumlarda hizmet sunumu gerçekleştirilmektedir. 7 gün ve 24 saat boyunca sürdürülen ambulans hizmetinin her zaman aynı yüksek standartlarda gerçekleşmesini sağlamak öncelikli hedef olarak gösterilmektedir.

 

Acil ambulans hizmetleri kapsamında, herhangi bir nedenle Euro-Line Acil Sağlık Hizmetleri’ne ulaşan hasta veya hasta yakınlarının en kısa sürede ve en ideal koşullarda yataklı ya da yataksız sağlık kurumlarına ulaştırılması sağlanmaktadır.  

Hekim ve/veya paramedikacil tıp teknisyeni ve ilk yardım eğitimli sürücüden oluşan ambulans ekipleri, donanımlı acil yardım ambulansları  hizmet verilen gruba en yakın olabilecek şekilde konumlanmakta ve oluşacak acil durumlara en kısa sürede müdahale edebilecek şekilde hazır beklemektedir.

 

Euro-Line’ın sektör içindeki güvenilirliği her geçen gün artıyor

 

Ambulans hastaya ulaştığı andan itibaren hekim tarafından gerekli ilk muayenesi ve gerekiyorsa müdahale yapılmaktadır. Hastanın gerekli incelemeler için hastaneye transferi gerektiğinde de donanımlı ambulansları ile en yakın sağlık kuruluşuna transfer işlemi gerçekleştirilmektedir. Transfer yapılacak sağlık kuruluşu ile aynı anda bağlantıya geçilip gerekli bilgilendirmeler yapılarak hasta adına gerekli organizasyonun yapılması sağlanmaktadır ambulansla transfer sırasında yapılmaktadır. Aynı anda hastanın yakınları da bilgilendirilmektedir.

 

Teknolojik altyapıları da sürekli güncel olarak tutulan ambulansların konum ve lokasyonları filo takip sistemi sayesinde sürekli olarak kontrol altında tutulmakta ve iletişimin devamlılığı sağlanmaktadır.

 

Euro-Line düzenli büyüme ivmesine sürdürüyor

 

Acil sağlık hizmetleri konusunda Euro-Line’ı farklılaştıran en önemli unsurların başında yılların getirdiği deneyimle birlikte sunulan kaliteli hizmet anlayışı gelmektedir. Gerektiğinde ülkemizin önde gelen acil sağlık kuruluşları birlikte ya da onların adına hizmet sunabilme ayrıcalığına da sahip olan Euro-Line, ambulans hizmetlerinde düzenli bir büyüme ivmeyle çalışmalarına devam etmektedir. Bu özelliğiyle Euro-Line Sağlık Hizmetleri, sektör içinde güvenilirliğini de her geçen gün artırmaktadır.